סלקטד בגדי היריון

חגורת בטן להריון

קטגוריות
מידות במספר
מידה S-XL
ONE SIZE
מידה
מידות נעליים
צבע
מדריך מידות

לנשים הריוניות חשוב להיראות טוב אבל מעבר לכך, חשובה תחושת הנוחות והנינוחות, העומס על הגב והבטן מפרים את האיזון הטבעי של הגוף, פוגעים בפעילות המעיים והיציאות ואף עלולים לפגוע במפרקים לאורך זמן. שימוש כבר מההתחלה עם חגורת בטן להריון מאפשר לא רק איסוף של הבטן, אלא גם שמירה על הגב וטיפול ביציבה. יתרונותיה של חגורת הריון לבטן היא בשמירה על היציבות של האישה ההרה ולכן כה חשובה.

  כיצד נשים הרות יכולות לשמור על היציבות שלהן בהריון?

  בהריון היציבה ואיזון הגוף מופר זאת בשל שינוי במרכזי הכובד ושרירי הליבה בגוף- האגן מתרחב, הבטן מתעגלת והגב מקבל שקע פנימי. חגורת הריון משמרת את היציבה התקינה, שומרת על הגב, בכך שהיא מעלה את הבטן וזאת רק באמצעות מבנה בד תומך, ללא כפתורים/ קליפסים או רוכסנים אלא רק באמצעות המבנה האנטומי של החגורה. מלבד לבישת חגורת בטן עדיין חשוב לשמור כמה שיותר על יציבה ישרה, בטיחותית השומרת על מראה אסתטי. הריון היא תקופה מרגשת מאוד, חיים חדשים ניבטים וגדלים בתוך גופך, הבטן היא מקור החיים והאהבה, אולם לעיתים לתקופה זו מתלוות תחושת כבדות וסרבול- ההליכה כבדה, הגב כואב, הרגליים דואבות ואם היה אפשר לנוע עם מעלית ממקום למקום, אז מה טוב! חגורת הבטן אוספת את הבטן, אבל לא רק אלא את כל אזור הירכיים והישבן, המראה המתקבל הוא אסתטי, נעים, ששומר על חזות נשית ואופנתית. כשהמראה נפלא, כך גם ההרגשה. חגורת הבטן, תזכיר לך ללכת זקוף ובגאווה! 

  נוחות השימוש בחגורת בטן להריון


  נשים רבות נוטות לבלבל חגורת בטן עם תחתוני מחוך, אשר מכווץ את הבטן בשתי מידות באמצעות בד מיקרופייבר חזק. אין ספק שלהכניס את הבטן בתקופה לא הריונית, היא משאת נפשן של רבות, אבל בהריון, אנו מבקשות דווקא להבליט את פלא החיים הניבט בתוכנו. חגורת הבטן עשויה מבד נושם, עדין, בעלת מבנה דיסקרטי, הנצמד לגוף, אבל כזה שאינו לוחץ על הבטן. לבישתה פשוטה והיא מתנקה בקלות, עם מעט סבון עדין.

  אנו ב"תחושת בטן", מאמינות שגם בטן הריונית יכולה להיות אמירה אופנתית, ולכן מקפידות לבחור את הפריטים המובחרים ביותר, ביניהם חגורת בטן להריון, המורכבת מבדים נושמים, עדינים ונעימים למגע, מוזמנת להיכנס לסניפינו בתל אביב וברמת השרון. צרי עמנו קשר להרכבת מלתחת ההיריון המושלמת עבורך, כזאת, שתמשיך אתך גם אחרי...

  קראי עוד על: בגדי הריון בתל אביב