סלקטד בגדי היריון

חזיות הנקה

קטגוריות
מידות במספר
מידה S-XL
ONE SIZE
מידה
מידות נעליים
צבע
מדריך מידות

האם כדאי לי לקנות חזיית הנקה מיוחדת? שואלת ההריונית, הרי צורת החזה משתנה וגדלה? אולי שווה לחכות ללידה?
מדוע כדאי לרכוש חזיות הריון, כבר בהריון ומה כה מיוחד ב- חזיות הנקה שהופך אותה לפופולרית כל כך ולהצלה ברוכה?

 • חזיית הנקה לטיזיה ורודה
  מחיר: 245
 • חזיית הנקה מרופדת
  מחיר: 229
 • חזיית הנקה קפה
  מחיר: 235
 • חזיית הנקה ג'ל
  מחיר: 249
 • חזיית הנקה סימלס
  מחיר: 179
 • חזיית הנקה קאלה
  מחיר: 245
 • חזיית הנקה לטיזיה שחורה
  מחיר: 243

יתרונות חזיות הנקה

אחד היתרונות המובהקים שהעידו עליו נשים המניקות למרחקים ארוכים הוא שחזיית הנקה מאפשרת הנקה מהירה: לשלוף בקלות ולנעול בקלות. לתינוקות איך לומר בלשון המעטה אין דחיית סיפוקים, באמצע הרחוב, הסופר, הכביש, או אפילו בבית, חזיות הריון מאפשרות שליפה מהירה, הנקה מהירה והצנעה מהירה של השד.
נוחות השימוש, הבדים הנושמים והתחזוקה הקלה הופכים אותן לפופולאריות עד מאוד, גם לאחר תקופת ההנקה!
חזיות כאילו אפש למצוא על ידי חנויות לבגדי הריון

החזה משתנה וגודלו, כיצד נדע מה החזייה המתאימה?

החזה הנשי גדל בהריון ומתחיל לייצר את הקולסטרום- החלב הראשוני של התינוק, שמכיל את מרב המרכיבים נוגדי הדלקות ומזיני המערכת החיסונים עוד בשבוע ה-16 להריון, כך שבפועל יוצא מכך צורת החזה משתנה בהריון ואף גודלת ללא קשר לעליה במשקל. מידת החזיה תהיה בקאפ אחד גדול יותר ממידת החזיה בתקופה לא הריוניות, מלבד זאת חזיות ההנקה מאפשרות כיוונון והתאמה של כמה מידות, על מנת להתאים להיקפי האישה ההריונית.

אילו חזיות הריון ניתן לרכוש ב"תחושת בטן"?

חזיות להנקה מבית ניקה, "קריוול" חזיות דמויות חזיות ספורט, מבד כותנה נושם, רחיץ, אסתטי, ללא תפרים, ללא ברזלים, אשר משמר מראה טבעי ודיסקרטי של החזה. חזיית ההנקה נפתחת מאזור הכתף באמצעות קליפס קטן ומאפשרת חשיפה של הקאפ בלבד, החיבור והניתוק פשוט וקל לתפעול (ובאמצעות תרגול קטן אנו יכולות להבטיח, שגם הנקה בשעה 3 בבוקר תהיה קלה). החזיות מתכוונות וניתנות להתאמה לפי מידה, כמו כן ניתן לשלב בתוכן רפידות הנקה, שמאפשרות ספיגה של דליפות חלב. לשאלה מדוע צריך כבר בהריון חזיית הנקה? כי זה מרגש, וצריך כבר להתרגל וגם לתרגל לשליפה מהירה!

אנו ב"תחושת בטן" מאמינות שגם בטן הריונית יכולה להיות אמירה אופנתית ולכן מקפידות לבחור את הפריטים המובחרים ביותר, ביניהם חזיות הנקה המורכבות מבדים נושמים, עדינים ונעימים למגע, הינך מוזמנת להיכנס לסניפינו בתל אביב וברמת השרון. צרי עמנו קשר להרכבת מלתחת ההיריון המושלמת עבורך, כזאת, שתמשיך איתך גם אחרי...